Fotografie


skla
Sklo a voda jsou fascinující materály pro fotografii. Jsou si v mnohém podobné. Jejich tvary a odstíny vytvářejí někdy až bizardní kompozice. Jsou přitažlivé svojí jednoduchostí, ladností i elegancí. Focení skla má svoje přísná pravidla, ale ty výsledky za to stojí.

Voda a sklo. A taky nekonečně pomíjivé okamžiky, které dídy světlocitlivým čipům a lidskému důmyslu mouhou zůstat navěky zmraženy, abychom si mohli uvědomit a obdivovat jedinečnost i pomíjivost každého okamžiku, každého TEĎ, které přestává platit dřív, než ho stačíme vyslovit.

Sklo voda v pohybu bizardní tvary vykouzlené ve sklenici vody jo, to mám rád, voda zmražená v pohybu... a bylo u toho focení i pěkně mokro ... něco ze  života skleni, taková spokojená skleněná rodinka si přišla k fotografovi udělat rodinný snímek:-) a tohle je můj favorit, byla to velmi zábavná a inspirující práce a dala i směr dalším fotografiím a chuť dál pokračovat... párlidí se mě ptalo, jeslti hje to vytvořený v počítači, tak odpovídám, že není. Trochu  optických iluzí a jak to pěkně funguje... no a ještě jedna rodinná fotopgrafie, dcera už trochu vyrostla... a tohle je taky kousek, který mám rád, o tom jak tahle fotka vznikala by se dalo napsat víc než jedna věta. co dodat, prostě bouře ve sklenici vody a ještě jedny birazdní barevné tvary uvnitř sklenky.... a nebo snad skvrny na slunci ? a na zavěr jedna s takovou post-apokalyptickou náladou...